Marcinkevičius

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas sugrįžo į lenktynių trasas

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas po daugiau nei mėnesio pertraukos sugrįžo į lenktynių trasas.

29-erių metų „Bahrain Merida“ komandos narys antradienį startavo trečią kartą vykstančiose daugiadienėse lenktynėse „Tour of Croatia“ (UCI I kategorija). Pirmame etape Ramūnas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 17-ą vietą.

Po finišo sprinto nugalėjo italas Sacha Modolo („UAE Team Emirates“). Jis 227 km nuvažiavo per 5 val. 24 min. 19 sek. (vid. greitis – 41,996 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-151 vietas užėmusiems dviratininkams. „Bahrain Merida“ ekipos kapitonas italas Vincenzo Nibalis finišavo 20-as.

Šešių etapų lenktynės, kurias pradėjo 155 dviratininkai, baigsis sekmadienį Zagrebe.